Maria

 

Maria Mathiesen

30. jaanuar1983, Tallinn

Õppisin Holistilise Teraapia Instituudis aastatel 2007-2010. Lõpetasin instituudi teise lennu.

Ma armastan elu ja inimesi. Need kaks on mind alati inspireerinud.

Terapeuditöö tuli minu ellu loomulikult. Tunnen ennast terapeudina kui õiges elemendis olevana. Inimesed ja nende sisemaailm ja töö kõige selle juurde kuuluvaga on ääretult inspireeriv. Inimesed on lihtsalt väga kaunid ja huvitavad.

Ma usun siiralt, et iga inimene saab ja võib olla õnnelik. Vahel võtab see aega, sest oskused on vajaka või läbielamised liiga suured.

Üks osa minu terapeudiks saamisest oli loomulikult väljaõpe. Teine osa oli seotud kõikide nende sündmuste ja läbielamistega, mida lapsepõlves ja teisme-eas kogesin. Mida aeg edasi, seda enam mõistan nende tähtsust ja olulisust terapeuditöö juures. Inimesed ei usu, et mu hing on olnud kunagi väga haige. Kui me hing terveneb, siis muutume ka välimuselt nii palju, et keegi ei oskaks arvatagi, et elu meid tules on karastanud. Isiklikud läbielamised on andnud mulle võimaluse süvitsi proovile panna hulga teraapiameetodeid. Tänu keerukatele ja valusatele isiklikele läbielamistele on mul lihtne ja loomulik teraapiasse tulnud inimestega samastuda ja neid mõista. Ma suudan, saan ja soovin vaadata asju läbi iga teraapiasse tulija silmade selleks, et teda paremini toetada.

Tänaseks olen ma aidanud inimesi nii suurte ja keeruliste traumade läbi töötamisel kui ka lihtsalt suhete paremaks muutmisel. Lahenduse on saanud nii mõnigi juhtimise teema ja tööle hakanud meeskonnadki. Mõnel puhul on kadunud ära mõni diagnoositud kasvaja ja teisel puhul inimene lihtsalt füüsilisest haigusest tervenenud. Teraapia tulemused on tihtipeale ootamatud, hämmastavad ja üllatavad.

Olenemata probleemi suurusest või eesmärgist naudin ma kõige rohkem tööd nendega, kes on pühendunud ja valmis kasvama ja arenema.

Edasiviivate ja huvitavate kohtumisteni!

Maria Mathiesen / holistiline regressiooniterapeut