top of page

HELIRÄNNAK KAASLASENI

KUIDAS ENNAST SISEMISELT HÄÄLESTADA KAASLASE LEIDMISEKS
Oled sa mõelnud kaaslase leidmise peale?

Huvitav kuidas see käib? Kas selleks on mingi valem? Kas kaaslase leidmine on üldse mingi teema? Üksi on ju ka tegelikult väga äge… Samas, kaaslane võib tuua sinus esile parima ja ta võib muuta su elu terviklikumaks.

 

Kui sa tunned, et oled proovinud erinevaid mooduseid, kuid alati on tee peale jäänud takistusi, siis on sul võimalus sarnaselt nagu tänaval teiste poole naeratades ja vastu naeratusi saades ka oma tuleviku elukaaslaseni jõuda.

Kõik algab sellest, kuidas end tunned ja mida vajad.

End sisemiselt kaaslase leidmiseks häälestades hakkad ka kõige tavalisemaid tegevusi teadlikumalt mõtestama. Kui sulle tundub, et oled valmis end sinule ja sinu tulevasele elukaaslasele häälestuma ja täisväärtuslikuma elu poole liikuma, siis HELIRÄNNAK kaaslaseni pakub sulle selleks võimaluse.

 

Hoolikalt valitud ja elavalt kõlavad kitarripalad aitavad sind häälestumisel enda jaoks sobivale lainele. Muusikapalade kaudu saad sa uuema ja selgema arusaamise, mida sa vajad ning milline energia sulle sobib, et samamoodi osata ära tunda meelepärast “heli” teises inimeses.

 

HELIRÄNNAK kestab ligikaudu 2h ja 30min ning selle viib läbi terapeut Maria Mathiesen, kes aitab kõigele kõlavale tunnetusliku konteksti luua ning suunab sinu tähelepanu sinu sees olevatele tunnetele ja vajadustele. Kitarrimuusikat esitab Vahur Kubja. Kogu rännaku vältel on sind abistamas ka tööleht, mida saad ka hiljem kodus või teistel kontsertidel kasutada.

Maria Mathiesen – Maria peamine soov on toetada iga inimest teadvustama ennast ja oma sisemaailma ning õppida kasutama andeid ja ressursse igapäevaselt. Maria on noorte ja täiskasvanute terapeut. Läbinud holistilise regressiooniteraapia väljaõppe, Holistika Instituudis 2010, Marina Paula Eberthi juhendamisel.

Vahur  Kubja  – Vahur pühendab oma tähelepanu             muusikavormiga töötamisel tunnete väljendamisele. Vahur on             kogenud kitarriõpetaja ja tunnustatud klassikalise kitarrimängija Eestis.   Ta on omandanud magistrikraadi Itaalias Nino Rota nimelises                Monopoli konservatooriumis, Massimo Felici kitarriklassis.

Leia enda jaoks meelepärane valik:

HÄÄLESTUS KAASLASE LEIDMISEKS (3 ÕHTUL)

3-osaline rännakuõhtute pakett elava kitarrimuusikaga avab sinu jaoks:

 

sinu erilisuse nähtavaks tegemise kuidas enda häid külgi teadvustada ja nendega kontakti saada.

 

kohtinguenergiaga kontakti saamise – häälestumine positiivsele, endaga kooskõlas sobiva suhte alguse loomine

 

huvipakkuvateks ja edasiviivateks vestlusteks häälestumise

Rännakuõhtute tulemusena on sul kogemus, mis:

 

pakub sulle tuge endaga kooskõlas tegutseda isegi kui sa jätkad samamoodi, muutub see kuidas sa teistele mõjud ja keda sa endale ligi tõmbad. on sind

 

häälestanud kohtinguenergia lainele – isegi kui see õige ei tule homme sinu juurde, oled teinud esimese sammu kaaslase leidmiseks häälestumisel

 

on sulle andnud kontakti oma vajadustega – andnud võimaluse sellele õigele sinu juurde tulla

Lisaks jääb sind toetama tööleht!

 

3x maksetena 35€ (Osta pilet SIIT)

 

1x maksena 90€ (säästad 15€)

 

Raha tagasi garantii

 

Juhul kui peale esimest õhtut pole sul soovi rohkem osaleda, siis tagastame sulle ülejäänud kordade osalemise tasu.

 

Esimene kohtumine toimub 12. novembril, kell 18:00

 

Kui sa soovid oma ellu kedagi kes sind inspireeriks. Kui sa soovid lubada enda sisemisel ilul särada.

Kui sa soovid astuda sammu lähemale oma kaaslaseni jõudmisel, siis kliki allolevale nupule, et olla üks 15-st, kes pakub endale võimaluse oma erilisuse nähtavaks tegemiseks ja kaaslase leidmiseks!

 

Vali ühekorra [PILET] või tee läbi 3 õhtust koosnev sari HÄÄLESTUS KAASLASE LEIDMISEKS [PILETx3]

bottom of page