
Sa oled suurepärane inimene ja sa soovid luua õnnelikku paarisuhet, aga sa ei leia õiget partnerit. Või kui tundub, et see on õige partner, siis miski ikkagi ei õnnestu. Kuidas aru saada, milles on probleem? Siin on loetelu levinumatest takistustest.
Julgus lähedust luua ja lähedane olla
See on eduka paarisuhte kõige olulisem oskus ja võimekus. Kui lähedusevõimekus on takistatud, siis seda tajub ja tunneb potentsiaalselt sobiv partner ja ta lihtsalt ei anna sulle võimalust. Lähedus on võime olla kontaktis oma sügavate tunnete ja vajadustega, julgus neid väljendada nii endale kui teistele. Harjumus märgata teise tundeid ja vajadusi ning nendega arvestada. Toimiva läheduse eeldus on hästi toimivad isiklikud piirid.
Positiivse kontakti loomine
Loomulik positiivse kontakti loomine suhtlemise algatamisel mõlemalt poolelt on oluline kinnitus, et suhtlust soovitakse. Hirm esimese sammu astumisel on märk, et sinu sees on takistus. Olgu selleks siis ebakindlus, segadus, paarisuhte mitte soovimine sügavamal tasandil või midagi muud. Teadvusta ja tegele kuni esimese sammu astumine tuleb loomulikult.
Märkamine, tähelepanu vastu võtmine ja vastamine
Pole harv, et ei osata märgata teise saadetud positiivseid signaale või tõlgendatakse neid valesti. Kohaolu, enda ja teisega kontaktis olemine on oluline ennem esimeste sõnade vahetamist. Ole kohal, õpi vaatlema ja märkama.
Isikupära detailides või üldpildis kõnetab
Halli hiirekest on võimalik märgata kui tema silm särab ja ta astub esimese sammu. Kuid veidikene detaile riietuses, ehetes, isikupärane soeng toetavad kontakti loomist, sest võimaldavad teisel kergemini mõista, milline inimene oled ning millised võivad olla sinu väärtused. Julge ennast väljendada ja olla võimalikult palju sina ise.
Suhtle, suhtle, suhtle - selle läbi muutud nähtavaks
Suhtlemine on kõige olulisem osa suhtest. Tööta selle kallal kuni see on loomulik, mugav, positiivne, kerge, huvitav. Selle abil suudad luua imesid, leida just sinu jaoks kõige õigema inimese. Kui suhtlemine on keerukas, siis hakka seda treenima - räägi endamisi kõva häälega, kuula ennast. Kas sinu jutt on positiivne, loogiline, sisukas, selge, heatahtlik? Hakka enda suhtlusstiili analüüsima ja soovitud suunas muutma. Mängi kõva häälega läbi esimesed kontaktid ja kohtingud. Mida parem ettevalmistus, seda suurem õnnestumise tõenäosus.
Ära otsi ideaalset vaid sinu jaoks sobivat
Sa ei vaja ideaalset, sa vajad enda jaoks sobivat. Mängi oma peas läbi kooselu - milline inimene sa igapäevaselt kooselus oled. Mis on sulle oluline? Milline on sinu elurütm? Mida pakud teisele? Milline on sinu suhtlemisstiil ja -viis? Mis on sinu tugevused? Oled sa hooliv, märkav, heatahtlik? Mida vajad kõige rohkem teiselt? Kirjelda enda jaoks endale sobiv partner detailideni lahti. See kirjeldus hakkab sind toetama. Kui sa ei tea, keda sa otsid, siis sa ei saa teda leida. Pea meeles, et kõige suurepärasemalt sobivad partnerid soovivad koos kasvada ja ühiselt oma paarisuhet luua.
Võta oma partneriotsingut tõsiselt, pühendu sellele 100%
Kuigi on lugusid, et "partner ilmus kuskilt ootamatult", siis tegelikult olid need inimesed sisemiselt selleks täielikult valmis. Muidu ei oleks võimalik teist inimest oma ellu vastu võtta ja sellest positiivset suhet kujundada. Häälesta ennast partneri leidmisele ja ole täielikult avatud. Uuri oma takistusi, kui neid esineb ja lahenda need. Alati on suurepäraseid inimesi, kes on valmis paarisuhtesse minema või kehvast paarisuhtest parema nimel väljuma. Sa hakkad neid märkama ja leidma kui oled päriselt valmis.
Kui sa vajad abi takistuste lahendamisel, siis tule julgelt kohtumisele.
Foto freestocks Unsplash
Comentarios