2.

Holistiline nelik

Holistiline nelik on neile, kes soovivad oma ellu luua suuremat muutust või soovivad alustada sügavuti enesearenguga. 

Holistiline nelik koosneb neljast kolme tunni pikkusest kohtumisest, mis täiendavad teineteist. Ajad planeeritakse maksimaalselt kahe nädala pikkusele perioodile. 

Iga kohtumine koosneb vestlusest ja rännakust või lapitööst. Saadud teadmiste ja muutuste integreerimiseks saab kaasa märkmeid ja jooniseid, mille läbi töötamine suurendab eesmärkideni jõudmist. 

Soovitan planeerida holistilise neliku toimumise päevadele võimalikult vähe teisi tegevusi või kergema tööpäeva.

Holistiline nelik (4x 3h, kokku 12h)

Tasu on 380eur 

Tasuda on võimalik sularahas või ülekandega. Holistilise neliku eest tasutakse esimesel kohtumisel, sest terapeut planeerib kõik neli kohtumist ette.

 

Holistilise rännaku ajal on inimene pikali muutunud teadvuse seisundis ja rändab terapeudi juhendamisel oma sisemaailmas. Ta teadvustab ja mäletab kõike, kuid kuna rännak on 1.5h pikkune, siis kirjutab terapeut võimalikult palju üles ja annab märkmed koju kaasa.

Sisemaailmas rändamine on turvaline ja võimaldab ligi pääseda probleemide algpõhjustele, mis on teadlikult või alateadlikult valitud unustada kuid mõjutavad siiani. 

Holistiline rännak võimaldab avada kasutamata andeid ja ressursse, mis on mingil põhjusel blokeerunud või unustatud kuid endast märku annavad.