top of page

2.

Holistiline nelik

Holistiline nelik on neile, kes soovivad oma ellu luua suuremat muutust või soovivad alustada sügavuti enesearenguga. 

Holistiline nelik koosneb neljast kolme tunni pikkusest kohtumisest, mis täiendavad teineteist. Ajad planeeritakse maksimaalselt kahe nädala pikkusele perioodile. 

Iga kohtumine koosneb vestlusest ja rännakust või lapitööst. Saadud teadmiste ja muutuste integreerimiseks annab terapuet Sulle kaasa märkmeid ja jooniseid. Nende läbi töötamine suurendab eesmärkideni jõudmist. 

Soovitan planeerida holistilise neliku toimumise päevadele võimalikult vähe teisi tegevusi või kergem tööpäev.

Holistilise neliku puhul on tegemist elu muutva teraapiakohtumiste komplektiga - uued teadmised, kogemused, mõtted ja läbi tehtud rännakud ei võimalda elu enam vanaviisi jätkata. Sul on võimalus avada elus uus eluetapp, et hakata rohkem rõõmu tundma, teadlikult tegutsema ja valikuid tegema. Elu ei pruugi minna lihtsamaks, sest Sinu ees on korraga rohkem valikuid, kasutuses rohkem ressursse ning teadmisi. Nende abil on Sul võimalik teha muutusi, mis rahulikult või ootamatult kiiresti toovad Su ellu uusi võimalusi, inimesi ja edasiviivaid muutusi. 

Terapeudina ei ole ma näinud inimesi, kes ei oleks holistilise nelikuga rahule jäänud. Olen näinud hulka inimesi, kelle jaoks on holistiline nelik uue elu algus. Inspiratsiooni ja avastusrõõmu jagub kõikidesse kohtumistesse küllaga. 

Mida me kohtumistel teeme:

- kaardistame Sinu soovid ja eesmärgid kohtumisteks

- uurime toetavaid ja takistavaid peresuhteid

- saad hulga olulisi oskusi ja teadmisi, mis toetavad igapäevaelu: mõttemustrid, piirid, tunded, vajadused, peresüsteem, tsoonid

- vabastame kehast pingeid ning kui tegu on füüsiliste haigustega, siis uurime nendega seonduvat rännaku või lapitöö abil

- valikuid vajavates olukordades katsetame erinevate valikute mõju Sinu elule ja tulevikule

Toetava materjalina saad teraapiamärkmiku, mille olen kokku kirjutanud aastate jooksul saadud kogemuste ja teadmiste põhjal. Selle märkmiku täitmine toetab holistilise neliku käigus saadud teadmiste ja kogemuste integreerimist Sinu ellu. Märkmikus on 20lk toetavaid mõtteid, küsimusi ja vaba ruumi Sinu mõtete jaoks. 

Holistiline nelik (4x 3h, kokku 12h)

Tasu on 600eur 

Tasuda on võimalik sularahas või ülekandega. Holistilise neliku eest tasutakse esimesel kohtumisel, sest terapeut planeerib kõik neli kohtumist ette.

 

Holistilise rännaku ajal on inimene pikali muutunud teadvuse seisundis ja rändab terapeudi juhendamisel oma sisemaailmas. Ta teadvustab ja mäletab kõike, kuid kuna rännak on 1.5h pikkune, siis kirjutab terapeut võimalikult palju üles ja annab märkmed koju kaasa.

Sisemaailmas rändamine on turvaline ja võimaldab ligi pääseda probleemide algpõhjustele, mis on teadlikult või alateadlikult valitud unustada kuid mõjutavad siiani. 

Holistiline rännak võimaldab avada kasutamata andeid ja ressursse, mis on mingil põhjusel blokeerunud või unustatud kuid endast märku annavad. 

bottom of page