top of page

HELIRÄNNAK KAASLASENI

KUIDAS ENNAST SISEMISELT HÄÄLESTADA KAASLASE LEIDMISEKS
I Kohtumine "Enda erilisuse teadvustamine"  T 12. nov. kell 18.00 
II Kohtumine "Kohtinguenergiaga kontakti saamine" T 26. nov. kell 18.00 
III Kohtumine "Sinule sobiva kaaslase valimine" T 10. dets. kell 18.00
IV Kohtumine "Suhtele tugeva vundamendi loomine"  T 14. jaan. kell 18.00
Järgmise kohtumise pilet osta siit. 

Kohtumistele on oodatud kõik. Võib tulla üksi või koos hea tuttavaga. Eelneval kohtumisel osalemine ei ole 

järgmisel kohtumisel osalemise eelduseks. 

IV Kohtumine "Suhtele tugeva vundamendi loomine"  T 14. jaan. kell 18.00

Esimestel suhte aastatel antakse paarisuhtele vundament, mis kas toetab või raputab seda järgnevate aastate jooksul. Juba loodud vundamenti on ajamahukas ja keerukas hiljem korrigeerida, seetõttu on parim valik see alguses oskuslikult ehitada. Mis on paarisuhte olulisemad elemendid ning kuidas neid teadlikult kokku sobitada ja tugevaks siduda on see, millele sellel kohtumisel põhitähelapanu ja arutelu suuname. Õhkkond on nagu kõikidel kohtumistel, hubane, toetav, inspireeriv ja uusi teadmisi jagav. 

Oled sa mõelnud kaaslase leidmise peale?

Huvitav kuidas see käib? Kas selleks on mingi valem? Kas kaaslase leidmine on üldse mingi teema? Üksi on ju ka tegelikult väga äge… Samas, kaaslane võib tuua sinus esile parima ja ta võib muuta su elu terviklikumaks.

 

Kui sa tunned, et oled proovinud erinevaid mooduseid, kuid alati on tee peale jäänud takistusi, siis on sul võimalus sarnaselt nagu tänaval teiste poole naeratades ja vastu naeratusi saades ka oma tuleviku elukaaslaseni jõuda.

Kõik algab sellest, kuidas end tunned ja mida vajad.

End sisemiselt kaaslase leidmiseks häälestades hakkad ka kõige tavalisemaid tegevusi teadlikumalt mõtestama. Kui sulle tundub, et oled valmis end sinule ja sinu tulevasele elukaaslasele häälestuma ja täisväärtuslikuma elu poole liikuma, siis HELIRÄNNAK kaaslaseni pakub sulle selleks võimaluse.

 

Hoolikalt valitud ja elavalt kõlavad kitarripalad aitavad sind häälestumisel enda jaoks sobivale lainele. Muusikapalade kaudu saad sa uuema ja selgema arusaamise, mida sa vajad ning milline energia sulle sobib, et samamoodi osata ära tunda meelepärast “heli” teises inimeses.

 

HELIRÄNNAK kestab ligikaudu 2h ja 30min ning selle viib läbi terapeut Maria Mathiesen, kes aitab kõigele kõlavale tunnetusliku konteksti luua ning suunab sinu tähelepanu sinu sees olevatele tunnetele ja vajadustele. Kitarrimuusikat esitab Vahur Kubja. Kogu rännaku vältel on sind abistamas ka tööleht, mida saad ka hiljem kodus või teistel kontsertidel kasutada.

I Kohtumine "Enda erilisuse teadvustamine"  T 12. nov. kell 18.00 

Esimese kohtumise eesmärk on teadvustada endaga kontakti olulisust paarisuhte loomisel. Oma tugevused, anded, tundlikkus, kontaktivõime teistega on võtmeoskused igas suhtes. Naiseliku ja meheliku kvaliteedi teadvustamine ning ära tundmine toetab õige partnerini jõudmist. Kvaliteetne muusika toetab läbi õhtu arutelu ja enda sisevaatlust. Õdus ja hubane olemine koos tassikese tee ja küpsistega igal helirännakul. 

II Kohtumine "Kohtinguenergiaga kontakti saamine" T 26. nov. kell 18.00

Kohting ja kohtumine, kontakt ja sobiva signaali saatmine ning märkamine on teemad, mis on sellel õhtul fookuses. Mida teadvustada, kuidas käituda, milline on ettevalmistus, et kohting õnnestuks? Need ja teised teemad võtame detailideni lahti, et tunneksid end kohtingul ja teisega kontaktis olles võimalikult vabalt ja endana. Sõbralik ja toetav arutelu, koos muusikast toetatud sisevaatlusega väikeses grupis igal helirännakul. 

III Kohtumine "Sinule sobiva kaaslase valimine" T 10. dets. kell 18.00

Õnneliku ja pikaaegse paarisuhte võti on Sinule sobiva partneri valimine. Kuidas mitte lasta end pimestada, teha valejäreldusi kohtingul ning millele pöörata tähelepanu, on teemad mis on selle kohtumise keskmes. Elav ja südamlik arutelu, kogemuste jagamine koos teraapia teooriatega aitab Sul mõista, millele ja miks tähelepanu pöörata. Kaunid muusikapalad koos huvitavate ja mõtlemapanevate sisevaatlustega täidavad kogu õhtu.

Kõikidel helirännakutel kasutame muusika mitmekihilist, inspireerivat, sisemaailma toetavat ressurssi, et kasvada ja ammutada teadmisi. Muusikapalad on valitud peamiselt klassikalise muusika heliloojatelt ning meisterlik esitus avab meile uusi tunde - ja mõttetajusid. 

Maria Mathiesen – Maria peamine soov on toetada iga inimest teadvustama ennast ja oma sisemaailma ning õppida kasutama andeid ja ressursse igapäevaselt. Maria on noorte ja täiskasvanute terapeut. Läbinud holistilise regressiooniteraapia väljaõppe, Holistika Instituudis 2010, Marina Paula Eberthi juhendamisel.

Vahur Kubja –  Vahur pühendab oma tähelepanu muusikavormiga töötamisel tunnete väljendamisele. Vahur on kogenud kitarriõpetaja ja tunnustatud klassikalise kitarrimängija Eestis. Ta on omandanud magistrikraadi Itaalias Nino Roto nimelises Monopoli konservatooriumis, Massimo Felici kitarriklassis. 

Leia enda jaoks meelepärane valik:

HÄÄLESTUS KAASLASE LEIDMISEKS

 Helirännakute õhtud  elava kitarrimuusikaga:

 

Toetavad sinu erilisuse nähtavaks tegemist kuidas enda häid külgi teadvustada ja nendega kontakti saada.

 

Toetavad kohtinguenergiaga kontakti saamist – häälestumine positiivsele, teadlikult kontakti loomine huvipakkuva inimesega ning edasiviivate kohtingute loomine

Annavad teadmisi sobiva partneri valimiseks - teadlikult pöörad tähelepanu deatilidele, mis aitavad teadvustada, kas partner on sobiv Sulle ja õnneliku paarisuhte alustamiseks

Annavad teadmisi paarisuhtele tugeva vundamendi loomiseks  - toimiva ja eduka paarisuhte eeldus on esimestel aastatel teadlikult kujundatud paarisuhe

Rännakuõhtute tulemusena on sul kogemus, mis:

 

pakub sulle tuge endaga kooskõlas tegutseda isegi kui sa jätkad samamoodi, muutub see kuidas sa teistele mõjud ja keda sa endale ligi tõmbad. on sind

 

häälestanud kohtinguenergia lainele – isegi kui see õige ei tule homme sinu juurde, oled teinud esimese sammu kaaslase leidmiseks häälestumisel

 

on sulle andnud kontakti oma vajadustega – andnud võimaluse sellele õigele sinu juurde tulla

jaganud Sulle kuhjaga kvaliteetseid teadmisi  - nii paarisuhte, kohtingute kui enda osas

Lisaks jääb sind toetama tööleht!

 

Osalemise tasu 35€ (Osta pilet SIIT).

Kaks kohtumist tasudes on ühe õhtu hind 30€. (Osta pilet SIIT).

 

Raha tagasi garantii.

 

Juhul kui peale õhtut pole sul soovi rohkem osaleda, siis tagastame sulle ülejäänud kordade osalemise tasu.

 

Järgmine kohtumine toimub T 14. jaanuaril, kell 18:00-20.30 "Suhtele tugeva vundamendi loomine"

 

Kui sa soovid oma ellu kedagi kes sind inspireeriks. Kui sa soovid lubada enda sisemisel ilul särada.

Kui sa soovid astuda sammu lähemale oma kaaslaseni jõudmisel, siis kliki allolevale nupule, et olla üks 15-st, kes pakub endale võimaluse oma erilisuse nähtavaks tegemiseks ja kaaslase leidmiseks!

 

Vali ühekorra [PILET] või tee läbi 2 õhtust koosnev sari HÄÄLESTUS KAASLASE LEIDMISEKS [PILETx2]

bottom of page