top of page

3.

Holistiline seanss

Holistiline seanss koosneb sissejuhatavast vestlusest ja rännakust või lapitööst. 

Kohtumine sobib suurepäraselt neile, kes on läbinud holistilise neliku või varasemalt kokku puutunud sisemaailmas rändamise ja sügavama teraapiaga. 

Holistilisele seansile tullakse enamasti kindla eesmärgiga midagi lahendada, uurida või avastada. Selleks võib olla füüsiline haigus, paarisuhe, suhe lapsega, vanematega, lahendamata lein, erinevad üleelamised. 

Kohtumine on piisavalt pikk ja mahukas, et seda kasutada regulaarse enesearengu võimalusena arutledes vahepeal elus toimunud olukordade üle või planeerida tulevasi elumuutusi. 

Kohtumise pikkus on 3h ja tasu on 150eur

Tasuda on võimalik sularahas ja ülekandega. 

Holistiliselt seansilt saad kaasa 5-15lk märkmeid, mille läbi töötamine järgmiste päevade jooksul integreerib saadud teadmised, mis toetavad soovitud muutusi. 

Holistiliselt seansilt saad kaasa toetavate mõtete ja harjutustega märkmiku. Selle eesmärk on toetada Sind harjutuste ja märkmete tegemisega ka pärast kohtumise lõppu. Iga kohtumine on mahukas ning saadud kogemustest ja teadmistest saad maksimaalse kasu vaid siis kui neid järgnevate päevade ja nädalate jooksul rakendad. Varasemate käitumis - ja mõttemustrite tagasivajumine toimub kergesti kui uusi teadlikult ei rakenda. Märkmikus on 8lk toetavaid mõtteid ja harjutusi. 

Bert Hellingeri meetodil põhinev lapitöö on paljude inimeste lemmik, sest aitab visuaalselt nähtavaks teha selle, mis on tajutav.

Kangatükid valitakse peamiselt peresuhete uurimiseks, aga seda saab edukalt kasutada erinevate probleemide avamiseks.

 

See on meetod, mis üllatab - esmapilgul lihtsatena näivad värvilised riidejupid avavad teemad detailselt ja sügavuti.

Tihti on just olulise info vähesus see, mis takistab inimestel soovitud sammude astumist. Lapitöö annab Sulle hulganisti teadmisi ja arusaamu, mis Sind valitud suunas edasi aitavad.  

bottom of page