top of page

Minu lähenemine

Olen valinud Holistilise regressiooniteraapia meetodi, milles on ühendatud kaasaegne ja iidne. Meetodi pani kokku Marina Paula Eberth, kes märkas psühholoogina, et lisaks vestlusele on vaja minna sügavamale, et luua lahendusi.  Sõna "Holistiline" tähendab tervikut ja "regressioon" ajas edasi ja tagasi liikumist.

Holistiline rännak viib lõdvestunud seisundisse, aitab vabaneda pingetest, leida üles piirangud mis Sind elus tagasi hoiavad. Aitab ligi pääseda alateadvusele, et lahti harutada mustrid, mis Sind enam ei teeni. 

Lisaks holistilisele rännakule on kasutuses lapitöö. Värviliste riidelappidega läbi viidud meetod on paljude lemmik, sest aitab visuaalselt lahti harutada peresuhteid ning silmaga näha seda, mis oli tajutav kuid segane.

Mõnele inimesele sobib vestlus, teisele rännak, kolmas eelistab lapitööd. Teraapias valime selle, mis toetab Sind kõige rohkem ja töötab Sinu puhul kõige paremini. 

Kõik kohtumised on konfidentsiaalsed, see tähendab, et terapeut ei jaga Sinu teraapiakohtumiste sisu kolmandate osapooltega. Sina võid jagada kõigiga, kellega soovid. Kuid vaata, et need inimesed oleksid need, kes reageerivad tundlikult ja oskavad Sind mõista ja toetada.

bottom of page