top of page

Edulugude edu saladused

#teraapiakohtumised #tulemused
Kui väga Sa seda soovid?

Kui Su motivatsioon on madalam kui 80 100st, siis on suur tõenäosus, et tegeled soovmõtlemisega.


Pea kõigest on võimalik üle saada ja pea kõike on võimalik saavutada, mis on kooskõlas Sinu südamega. Olgu selleks õnn paarisuhtes (loomulikult kui Su partner on sama meelt) või edu tööalaselt. Elu armastab inimesi, kes pühenduvad (pingutus on osa pühendmisest).


Leidsin kord tänavalt ühe neiu, kes nuttis. Ütlesin, et olen terapeut, et ta võib mulle rääkida. Ta käis päris palju teraapias - rändasime sisemaailmas, tegime lapitööd arutasime kõike ristipõiki. Läbielamised, mis pereloost avanesid olid kohutavad. Keerukad. Sügavad, valusad. Ta ostis endale üsna kohtumiste alguses A4 märkmiku ( u.100lk). Soovitan seda kõigile, kes tõeliselt muutusi soovivad (aeg-ajalt jagan tasuta, et innustada). Ta kirjutas läbi kohtumised, analüüsis ja luges soovitatud raamatuid. Andis endast 120% või rohkemgi. Täna, ta naeratab. Ta on vaba, ta on rõõmus ja õnnelik. Ta tunneb ennast, ta on enesekindel ja vaba. Ta võttis enda tükkideks, puhastas ära ja pani uuesti kokku. Uus kvaliteet väljendub säravates silmades ja ta elu peegeldab seda vastu.


Sina võid seda sama. Suudad seda sama. Ja saad hakkama. Õige toetus, enda sisse vaatamine, õiged soovitused. Püsivus ja pingutus.


Millest Sa unistad? Võta leht ja hakka seda kirja panema. Oma unistust avastama ja ennast. Seda, mis on juba olemas. Mida saab juba rakendada ja mida on vaja tegema hakata.


Kui abi vaja, siis sea sammud teraapiakohtumisele. Küll me koos välja nuputame, kus see takistus peidus on ja võtame ta teelt. Vajadusel lisame hoogu ja energiat!


Kohtumistelt saad kaasa soovitusi ja kodutöid, mis toetavad Sinu soovitud eesmärkideni jõudmist ja nende saavutamist. Mida rohkem kirjutad, joonistad, skeeme teed ja püüad mõista ja näha seoseid, seda kiiremad ja paremad on tulemused. Julge katsetada, avastada, sõnastada ja mängida. See on lubatud, see on oluline, see aitab Sind edasi!74 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page